wtorek, 12 marca 2013

Cracow Fashion Week

Moi Kochani, już dziś chciałabym Was zaprosić na 5. edycję Cracow Fashion Week, który odbędzie się w dniach 16 - 24 marca 2013, a organizowany jest przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. Wydarzenie to zgromadzi rzeszę osobistości z polskiego świata mody i zapewne odbije się szerokim echem jak jego poprzednie edycje.

W ramach Cracow Fashion Week będzie można wziąć udział w wielu ciekawych wykładach prowadzonych przez znane postacie świata mody, takich jak Michał Zaczyński lub Dorota Wróblewska. Dla chętnych zostały zorganizowane interesujące warsztaty dotyczące projektowania mody, biżuterii lub warsztaty DIY. 
Nie przegapcie także Bloggers & SAPU SWAP, które będzie wyjątkową okazją by spotkać Małopolskich Blogerów i wymienić się z nimi swoimi ubraniami!


Zachęcam Was do zapoznania się z oficjalnym programem Cracow Fashion Week, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące tego wydarzenia. 
Dla tych, którzy niestety nie będą mogli wziąść w nim udziału, ze swojej strony obiecuję zamieszczać na blogu relacje z CFW. Stay tunned! :)

Kisses,
G.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz